cointiply.com – faucet

Další z řady faucetů, kde máte mnoho možností jak si vydělat nějaké Bitcoiny. Začneme jednoduchou registrací kliknutím na tento odkaz cointiply.com a v pravém horním menu kliknete na Register.

Zadáte Vaše jméno (klidně si ho vymyslete pokud s tím máte problém), email a 2x Vaše heslo. Pak stačí kliknout na Create your account a na email vám poté přijde aktivační email s linkem. Ten stačí potvrdit a můžete se přihlásit.

Earn Free Bitcoin

Po přihlášení se dostanete do Vašeho dashboardu a hlavní co Vás bude zajímat je jak si vydělat nějaké ty coiny. V této platformě získáváte za každý úkol nebo kliknutím na odkaz Coiny, které se převádí na $ a BTC. Je zde mnoho způsobů jak získávat coiny, jako například rolling jako ve freebitco.in nebo klikáním na odkazy jako v adbtc.top. Můžete zde hrát různé hry nebo vyplňovat různé průzkumy, ale pro čechy jich je tam velice málo.

Nejjednoduší je View PTC ads, kde postupně proklikáte všechny reklamy a na konci po časovém limitu vyřešíte jednoduchý obrázkový captcha rébus s obrázky (je potřeba znát trochu anglické názvy různých věcí, ale časem se je naučíte nazpamět).

a po 5 vteřinách (počítejte spíše 10) co se díváte na danou stránku se můžete vrátit zpět na tu původní a odkliknout captcha rébus.

A teďka to nejdůležitější, kdy si můžu vyplatit svoje coiny? Pokud si je budete posílat na svoji bitcoin peněženku, tak minimum pro výplatu je 50000coinů, přeji úspěšné lovení.

Earn Free Bitcoin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat