faucetcrypto – faucet

Další stránka kde můžete získat bitcoin zcela zdarma je faucetcrypto. Nemusíme se ale zaměřit pouze na Bitcoin, protože tato stránka nabízi dalších 20 kryptoměn na které si můžeme převádět vydělané coiny!!

Pro registraci stačí navšívit tento odkaz faucetcrypto a úvodní stránka Vás vybídne přímo k registraci. Ta je velice jednoduchá jak vidíte níže na obrázku. Vyplníte pouze uživatelské jméno, email a heslo, které následně potvrdíte a je hotovo :-).

Po příhlášení v levém panelu vidíte možnosti výdělku. V podstatě je znáte z podobných faucetů. Klikání na reklamy, jednou za 40 minut coiny zdarma, vyplnění různých dotazníků a shortlinky. Za každý úkon co uděláte, také sbíráte zkušenosti, díky kterým se Vám zvyšuje vaše uživatelská úroveň a získáváte % nárust odměn. Takže čím víc faucetcrypto používáte, tím dosáhnete vyší úrovně a výdělků.

Pokud nechcete měnit Vaše coiny za Bitcoiny, ale i za jinou podporovanou kryptoměnu, stačí v levém panelu sjet dolů na Setting a V profile info si změnit svoji měnu na preferovanou. Já například používám Horizen a již jsem byl několikrát vyplacen, protože stačí pouze 1000coinů.

Můžete si coiny převést na tyto kryptoměny: Bitcoin, Bitcoin SV, Bitcoin Cash, Bittorrent, Dash, Ethereum, Digibyte, Dogecoin, Ethereum Classic, Komodo, Litecoin, Piratecash, Pivx, Reddcoin, Ravencoin, Syscoin, Tron, Verge, Zcash a Horizen.

Proto neváhejte a registrujte se !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat