rollercoin – simulátor těžby

Pokud si chcete vydělat nějakou tu kryptoměnu, tak to můžete zkusit i trochu zábavnější formou, která se může převrátit ve velice výnosný koníček.

Stačí se zaregistrovat klidně i přes facebook, google nebo tradiční formou vyplněním registračního formuláře. Registraci provedete kliknutím na banner níže.

promo

Při přihlášení si vytvoříte svůj avatar a můžete začít hrát. Hrajete hry typu arkanoid, flappy birds, mario atd. kde je všude nastrčený křeček 🙂 zde je rozepsaná tabulka kolik dostanete těžebního výkonu za vyhranou hru.

Tento virtuální výpočetní výkon dostanete z pravidla na 1,3,5 nebo až 7 dní, podle toho jak moc daný den hrajete hry. Když vyhrajete 10her budete mít tento výkon na 3dny, pokud víc jak 30 tak na 5dní a pokud více jak 60 her tak na 7dní.

Výpočetní výkon můžete jednou za 12 hodin rozložit do různých kryptoměn.

Pokud se tomu věnujete každý den, můžete si vydělat docela pěkný obnos, který hravě strčí do kapsy kde jaký faucet. Do začátku dostanete 1000 satoshi!! Za vytěžené kryptoměny si můžete koupit virtuální těžební stroje, které těží za Vás bez toho aniž by jste museli hrát, avšak jednou za 5 dní je potřeba odkliknout obnovu elektrické energie pro těžbu. A nebo si je můžete nechat vyplatit do Vaší kryptoměnové peněženky. Takže šup registrovat a hrát 🙂 a nakřečkovat si nějaké kryptoměny!

Minimální obnos pro výplatu je:

Bitcoin: 10000 satoshi Dogecoin: 360 DOGE Ethereum: 0,008 ETH

promo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat